O nás

Společnost HALE, spol. s r.o. je autorizovaný DIESEL SERVIS čerpadel a vstřikovacích systémů Bosch, Delphi, Denso VDO. Pomocí nejmodernějších diagnostických přístrojů provádíme diagnostiku, seřizování, opravy a kalibrace vysokotlakých vstřikovacích systémů pro většinu vozidel všech značek.

Náš příběh

Jsme s Vámi již od roku 1991

Společnost HALE spol. s r.o. byla založena v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Společnost HALE, spol. s r.o. je autorizovaný DIESEL SERVIS čerpadel a vstřikovacích systémů Bosch, Delphi, Denso VDO. Pomocí nejmodernějších diagnostických přístrojů provádíme diagnostiku, seřizování, opravy a kalibrace vysokotlakých vstřikovacích systémů pro většinu vozidel všech značek.

Precizní diagnostika na elektronicky řízených zkušebních stolicích Hartidge Sabre CRi Expert, Hartdrige CRP – PC, Hartridge CRI – PC a Bosch EPS 815 KMA 2 umožní komplexní otestování vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů. Nalezenou závadu opravíme, vstřikovací systém seřídíme a na vše vám vystavíme certifikát o provedeném otestování.

Diagnostika, servis a kvalita

Jsme vybaveni špičkovou diagnostikou pro kontrolu a hledání závad vstřikovacích systémů Bosch, Delphi, Denso a Continental VDO. Jsou to např. Bosch KTS 650, Denso DST-PC nebo IDS a WDS od Ford Motor Company a další. S těmito diagnostickými přístroji můžeme diagnostikovat nejen systém vstřikování, ale i kontrolovat jednotlivé prvky palivové soustavy, které přímo a nebo nepřímo s ovlivňují správný chod celého agregátu.

Bosch EPS 815 s KMA 2

umožňuje seřízení a testování všech čerpadel a vstřikovačů Bosch. Je to počítačem řízená testovací stolice, která pomocí sofistikovaného programového vybavení automaticky zkontroluje čerpadlo či vstřikovač a vystaví příslušný protokol o provedení testu. U novější generace vstřikovačů Bosch přiřadí klasifikaci vstřikovače nebo IMA kód.

Sabre CRi Expert

používá nejnovější software magmahTouch. Tento inovativní software obsahuje další specializované funkce, včetně měření tlaku otevření trysek (NOP), minimálního řídicího impulsu (MDP), Denso I-ART a schopnost kódovat vstřikovače ve všech značkách vozidel. Zkušební postupy zahrnují více než 400 katalogových čísel vstřikovačů.

Naše další činnosti

Autorizovaný servis značky FORD

Obchod a servis měřících přístrojů, zejména tachografů a taxametrů

Prodej a autorizovaný servis motocyklů BENELLI

Prodej a autorizovaný servis skůtrů SYM a KEEWAY